Powiat Radziejowski

Data

11.03.2021

Imieniny

Benedykta, Edwina, Konstantego

Wyszukiwarka

Opcje wyszukiwania     

Odnośniki

Banery

Elektroniczna Skrzynka Podawcza
Zobacz mapę powiatu
Związek Powiatów Polskich
Aplikacja Poznajcie Kujawy
Wspieraj lokalnie - program do rozliczeń PIT
Lokalna Grupa Działania
ŚDS
ZAZ

Nawigacja

Kryta Pływalnia PLUSK /

BIP

Treść

» Informacja

Informujemy,

że od dnia 28 sierpnia 2020 roku

kryta pływalnia "PLUSK" czynna będzie

w godzinach 8.00 - 21.00

ZAPRASZAMY !

» Uwaga - zmiana godzin pracy Krytej Pływalni na dzień 31 grudnia 2019 roku oraz 1 stycznia 2020 roku

Informujemy,

iż dnia 31.12.2019 r.

kryta pływalnia czynna jest w godzinach

8.00-13.00 – ostatnie wejście do godziny 11.30,

natomiast w Nowy Rok nieczynna.

 

Zapraszamy 02.01.2020 r.

» Uwaga !

Informujemy, że Kryta Pływalnia Plusk w Radziejowie będzie nieczynna

 w dniach 

1 (Święto Pracy), 3 (Święto Konstytucji), 20 (Zielone Świątki)

oraz 31 (Boże Ciało) maja

 

Za utrudnienia przepraszamy.

» Uwaga !

Informujemy, że Kryta Pływalnia Plusk w Radziejowie będzie nieczynna

 w dniach 24,25 oraz 26 grudnia.

W dniu 31 grudnia Pływalnia będzie czynna w godzinach od 8:00 do 13:00 

(ostatnie wejście o godzinie 11:00).

Pływalnia Plusk będzie nieczynna także w dniach

1 i 6 stycznia 2018 roku.

Za utrudnienia przepraszamy.

» Informacja

Z przyjemnością informujemy, że Kryta Pływalnia Plusk ma już swoją nową stronę internetową znajdującą się pod adresem:

https://www.plywalniaradziejow.com/

oraz działa już oficjalny profil na Facebook pod adresem:

https://www.facebook.com/P%C5%82ywalnia-Plusk-Radziej%C3%B3w-1108672779191532/?ref=aymt_homepage_panel

» Informacja

Przerwa konserwacyjna Krytej Pływalni PLUSK w Radziejowie rozpoczęła się 24 czerwca i potrwa (zakończy się) 14 lipca.

Za wszelkie utrudnienia przepraszamy.

» Informacja

Kryta Pływalnia "PLUSK" informuje, że w dniu 31 stycznia (wtorek) od godziny 11.00 do godziny 13.00 pływalnia nie będzie dostępna dla klientów z uwagi na zawody pływackie organizowane przez Burmistrza Piotrkowa Kujawskiego.

» Uwaga!

Informujemy, że Kryta Pływalnia Plusk w Radziejowie będzie nieczynna

 w dniu 1 i 11 listopada .  

Za utrudnienia przepraszamy.

» Aktualności z pływalni

Informujemy, że wszystkie aktualności dotyczące życia basenu, wydarzenia, ciekawostki, promocje, oferty są dostępne na naszym fanpage'u na facebook’u: Pływalnia Plusk Radziejów.

» Sauna na basenie!

Nowa atrakcja Krytej Pływalni Plusk - sauna!

Serdecznie zapraszamy.

Wejście i korzystanie z sauny w cenie wejścia na basen. Sauna dostępna wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 16.00 - 20.00. W soboty oraz niedziele w godzinach od 9.00 do 20.00.

» Uwaga!

Informujemy, że Kryta Pływalnia Plusk w Radziejowie będzie nieczynna w dniu 22 czerwca od godziny 16.00, z powodu zawodów pływackich.

Natomiast w dniach od 25 czerwca do 7 lipca 2016 roku zaplanowana jest przerwa konserwacyjna, w związku z tym pływalnia równiez będzie nieczynna.

Za utrudnienia przepraszamy.

» Uwaga!

Informujemy, że Kryta Pływalnia Plusk w Radziejowie w dniu 4 czerwca 2016 roku (sobota) w godzinach od 9.00 do 13.00 będzie nieczynna z uwagi na odbywające się zawody sportowe w pływaniu zorganizowane z okazji Święta Powiatu Radziejowskiego.

» Dzień Dziecka na basenie

» Zielona szkoła w Kotlinie Jeleniogórskiej

Kierownictwo Krytej Pływalni Plusk w Radziejowie
zaprasza na 5 dni Zielonej szkoły
w Kotlinie Jeleniogórskiej
26 – 30 czerwca 2016 r.

Szczegóły poniżej:

» Uwaga!

Kryta Pływalnia PLUSK informuje, że w dniach: 1, 3, 15 oraz 26 maja 2016 r. basen będzie nieczynny. Za utrudnienia przepraszamy.

» Zawody sportowe w pływaniu

Informujemy, że Kryta Pływalnia Plusk w Radziejowie w dniu 12 marca 2016 roku (sobota) w godzinach od 9.00 do 14.00 będzie nieczynna z uwagi na odbywające się zawody sportowe w pływaniu.

» W Święto Trzech Króli Pływalnia nieczynna

Informujemy, że w Święto Trzech Króli  (6 stycznia 2016 r.) Kryta Pływalnia w Radziejowie będzie nieczynna. Przepraszamy za utrudnienia.

» 31 grudnia 2015 r. ograniczenia na Krytej Pływalni

Informujemy, że 31 grudnia 2015 r. Kryta Pływalnia w Radziejowie będzie czynna do godziny 12.00. Ostatnie wejście o godzinie 11.00. Za utrudnienia przepraszamy.

» 24 grudnia 2015 r. pływalnia nieczynna

Informujemy, że w Wigilię Bożego Narodzenia dnia 24 grudnia 2015 r. Kryta Pływalnia w Radziejowie będzie nieczynna, za co  przepraszamy.

» Międzyszkolne zawody pływackie 2015

4 grudnia 2015 r. w krytej pływalni w Radziejowie odbyły się międzyszkolne zawody pływackie. W zawodach brali udział uczniowie ze szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Zawodnicy zmagali się w 5 stylach pływackich, by walczyć o puchar Danone dla szkoły oraz puchary dla najlepszych zawodników.

Puchar Starosty Radziejowskiego dla najlepszej zawodniczki i najlepszego zawodnika szkół ponadgimnazjalnych wręczył Starosta powiatu radziejowskiego Pan Jarosław Kołtuniak, Puchar Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Radziejowie dla najlepszej zawodniczki i najlepszego zawodnika szkół gimnazjalnych wręczył Komendant Powiatowy PSP bryg. Sławomir Jagas, Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Radziejowie dla najlepszej zawodniczki            i najlepszego zawodnika szkół podstawowych wręczył Komendant Powiatowy Policji insp. Sławomir Kosiński. puchary dla najlepszych szkół wręczyła przedstawicielka Danone Sp. z o.o. Pani Jolanta Sas Wisłocka.

Współorganizatorami zawodów byłi: Danone Sp. z o.o.; Starostwo Powiatowe w Radziejwie; Komenda Powiatowa Policji w Radziejowie, Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Radziejowie, Zespół Szkół Mechanicznych im. J. Piłsudskiego w Radziejowie; Miejski Zespół Szkół w Radziejowie.

Tekst: Ewelina Ostrowska

Foto: Justyna Zdobych

» Krótka przerwa na pływalni

W związku z planowanymi na 4 grudnia 2015 r. międzyszkolnymi zawodami pływackimi informujemy, że w dniu tym Kryta Pływalnia w Radziejowie będzie nieczynna w godzinach od 9.00 do 14.00. Za utrudnienia przepraszamy.

» Międzyszkolne zawody pływackie

Zawody odbędą się 4 grudnia 2015 r. Rozpoczęcie o godz. 10.00. Celem jest promowanie zdrowego i bezpiecznego stylu życia wśród dzieci i młodzieży. Międzyszkolne współzawodnictwo pozwoli na sprawdzenie własnych umiejętności. Organizatorzy zachęcają do aktywnego, bezpiecznego stylu życia, który w połączeniu z dobrymi nawykami żywieniowymi jest gwarancją sukcesu. Wśród uczestników znajdą się reprezentacje szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Uczniowie zmierzą się w 5 stylach pływackich, by walczyć o Puchar Danone dla szkoły oraz puchary dla najlepszych zawodników: Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Radziejowie dla najlepszej zawodniczki i najlepszego zawodnika szkół podstawowych, Puchar Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Radziejowie dla najlepszej zawodniczki i najlepszego zawodnika szkół gimnazjalnych, Puchar Starosty Radziejowskiego dla najlepszej zawodniczki i najlepszego zawodnika szkół ponadgimnazjalnych. Przewidziane są również dyplomy i upominki dla pierwszych trzech zawodników w każdej konkurencji. Niespodzianka dla każdego uczestnika.

Organizatorzy:

Danone Sp. z o.o.; Starostwo Powiatowe Radziejów; Komenda Powiatowej Policji w Radziejowie, Komenda Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Radziejowie, Zespół Szkół Mechanicznych im. J. Piłsudskiego w Radziejowie, Miejski Zespół Szkół w Radziejowie

» Kryta Pływalnia informuje

Informujemy, że w dniu 15 sierpnia 2015 r. (sobota) Kryta Pływalnia w Radziejowie będzie nieczynna. Za utrudnienia przepraszamy.

» Przerwa konserwacyjna na Krytej Pływalni

Informujemy, że w okresie od 22 czerwca 2015 r. do 5 lipca 2015 r. Kryta Pływalnia w Radziejowie będzie nieczynna. Przyczyną zamknięcia jest coroczna obowiązkowa konserwacja urządzeń i basenów. Za utrudnienia przepraszamy.

» Kryta pływalnia zaprasza

Zapraszamy na 3. edycję thrialtlonu, który odbędzie się w krytej pływalni                         w Radziejowie dnia 27.09.2014 r. od godziny 10.00 – 12.00

 Kryta Pływalnia PLUSK w Radziejowie oraz Radziejowski Klub Pływacki Wodnik zapraszają wszystkie dzieci z powiatu radziejowskiego – zespoły 3 osobowe (pływanie, bieg, jazda na rowerze) na ZAWODY THRIAlTLONOWE.

Zgłoszenie proszę kierować do instruktorów prowadzących zajęcia bądź pod nr tel. 516 928 735 – do dnia 10.09.2014 r.

Organizatorzy zabezpieczają trasę rowerową, biegową, opiekę ratowniczą w pływalni, zabezpieczenie medyczne, sędziowskie a także nagrody i upominki dla wszystkich uczestników  zawodów.

Trasę rowerową i biegową zabezpieczać będą funkcjonariusze Komendy Policji w Radziejowie. Regulamin oraz szczegóły dot. zawodów i poszczególnych konkurencji znajdują się  u organizatora.

                                                                  Organizator:

Kryta Pływalnia "PLUSK"

Radziejowski Klub Pływacki Wodnik      

Prezentacja strojów kąpielowych.

Właśnie dobiegła końca wakacyjna prezentacja strojów kąpielowych przez epoki.

Historia strojów kąpielowych sięga czasów antycznych. Świadczą o tym mozaiki odkryte na Sycylii pochodzące z III i IV w. n. e. przedstawiające kobiety w strojach przypominających współczesne bikini.

            Jednak narodziny mody plażowej nastąpiły dopiero w latach sześćdziesiątych XIX. Wówczas kostium kąpielowy używany był nie do pływania, a tylko do zamoczenia się w wodzie. Kostium kąpielowy złożony był z sukni do kolan, wełnianych pończoch, sztywnego gorsetu, rękawiczek i kapelusza...

                                                                                              Prezentację wykonała

                                                                                              Pani Beata Gołębiewska

» JESTEM BEZPIECZNY W WODZIE NA WAKACJACH

                Zapraszamy dzieci na spotkanie

       JESTEM BEZPIECZNY W WODZIE NA WAKACJACH

DNIA 13 CZERWCA 2014 R. OD GODZINY 18.00 – 21.00

PROGRAM:

 • OMÓWIENIE RATOWNICTWA WODNEGO
 • POKAZY PIERWSZEJ POMOCY PRZEDMEDYCZNEJ
 • OMÓWIENIE ZASAD BEZPIECZNEGO ZACHOWANIA SIĘ W WODZIE
 • POKAZY SPRZĘTU RATOWNICTWA POLICYJNEGO
 • GRILL POŁĄCZONY Z ZABAWAMI           

DLA WSZYSTKICH UCZESTNIKÓW PRZEWIDZIANO MIŁE UPOMINKI          

Kontakt: 516928735                                            

                                                        RADZIEJOWSKI KLUB PŁYWACKI WODNIK

                                                                       KRYTA PŁYWALNIA PLUSK W RADZIEJOWIE

 • autor: nadesłane

» Otylia Jędrzejczak w Radziejowie.


    20 maja odwiedziła krytą pływalnię "PLUSK" przy Zespole Szkół Mechanicznych w Radziejowie Otylia Jędrzejczak najbardziej utytułowana polska pływaczka. Mistrzyni Olimpijska i dwukrotna srebrna medalistka igrzysk olimpijskich, mistrzyni Świata i Europy, trzykrotna rekordzistka świata, rekordzistka Europy.
    Karierę pływacką zaczynała trenując w Pałacu Młodzieży w Katowicach. Męczące trningi rozpoczynała wcześnie rano, by przepłynąc nawet 12 km dziennie, wiele godzin w podróży i poza domem rodzinnym, uporczywe dążenie do pokonania własnych słabości to cena, jaką zapłaciła za odniesione sukcesy. Jej macierzystym klubem jest AZS AWF Warszawa, a sportowe dokonania budzą podziw i uznanie nie tylko w naszym kraju. Pobiła 51 rekordów Polski, 104 razy była mistrzynią kraju, zdobyła 14 medali Mistrzostw Europy oraz 8 na Mistrzostwach Świata. Jest specjalistką od stylu motylkowego. Prowadzi szeroką działalność charytatywną. Uczestniczy w propagowaniu wielu akcji społecznych na rzecz chorych dzieci. Swój złoty medal olimpijski zdobyty w Atenach w 2004 roku przekazała na aukcję charytatywną. Trzykrotnie uznano ją za najlepszego Sportowca Polski. W 2008 roku otrzymała Order Uśmiechu, medal przyznawany przez dzieci.
    Jak sama mówi: "Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko takie do których słabo się przykładamy".

 
     KRYTA PŁYWALNIA
przy
ZESPOLE SZKÓŁ MECHANICZNYCH
im. Józefa Piłsudskiego
88 – 200 Radziejów, ul. Kościuszki 58  tel./fax 54 284 72 16         


                SZANOWNA PANI OTYLIA JĘDRZEJCZAK

    Składam najserdeczniejsze podziękowania za przybycie do krytej pływalni "PLUSK" w Radziejowie. Pani przybycie w dużym stopniu przyczyniło się do zwiększenia ilości osób "stawiających" na zdrowy tryb życia i zwiększenie aktywności fizycznej.
    Dziękując raz jeszcze za przyjazd, życzę sukcesów na polu zawodowym oraz zdrowia  i pomyślności w życiu osobistym.

                            Kierownik pływalni
                            Jolanta Szyper
 

» SPOTKANIE Z OTYLIĄ JĘDRZEJCZAK

 

KRYTA PŁYWALNIA PLUSK W RADZIEJOWIE ZAPRASZA

NA SPOTKANIE ZE ZŁOTĄ MEDALISTKĄ OLIMPIJSKĄ, REKORDZISTKĄ ŚWIATA W PŁYWANIU STYLEM MOTYLKOWYM

OTYLIĄ JĘDRZEJCZAK

Zapraszamy 20 maja 2014 r. o godzinie 9.00. do świetlicy szkolnej w Zespole Szkół Mechanicznych w Radziejowie przy ul. Kościuszki 58.

Spotkanie z mistrzynią będzie z pewnością nie lada atrakcją dla wszystkich miłośników pływania.

                                                                           Kierownik pływalni

                                                                                               Jolanta Szyper

                                             

                            

 

 • autor: nadesłane

» MAJÓWKA "PLUSKA" Z WODNIKIEM

Zapraszamy na 3 edycję

 MAJÓWKI "PLUSKA" Z WODNIKIEM

dnia 11.05.2014 r. od 9.00 – 11.00

Zawody odbywać się będą w następujących kategoriach:

kat. do 5 lat dziewczęta i chłopcy

kat. 6-8 lat dziewczęta i chłopcy

kat. 9-10 lat dziewczęta i chłopcy

kat. 11-12 lat dziewczęta i chłopcy

kat. 13-14 lat dziewczęta i chłopcy

kat. 15-16 lat dziewczęta i chłopcy

kat. OPEN od 17 lat

Dla uczestników zawodów przewidziano następujące nagrody:

 • Nagroda dla najmłodszego zawodnika
 • Nagroda dla najstarszego zawodnika
 • Nagrody pocieszenia dla wszystkich uczestników
 • Dyplomy dla wszystkich uczestników
 • Puchar Starosty dla najlepszego zawodnika w kategorii OPEN
 • Puchar Dyrektora – dla najlepszego zawodnika w kategorii chłopców
 • Puchar Kierownika Pływalni "PLUSK" dla najlepszego zawodnika w kategorii dziewcząt

Zgłoszenia prosimy kierować do prowadzących zajęcia w klubie instruktorów – ratowników pływalni lub pod numerem

tel. 516 928 735 do dnia 07 maja 2014 r.

 

 • autor: Kierownik Krytej Pływalni PLUSK Jolanta Szyper

» Nowy cennik biletów za korzystanie z pływalni

» „Bądź piękna na co dzień, uśmiechnięta i zadowolona”

Kryta pływalnia „Plusk” przygotowała specjalną ofertę dla Pań w dniach od 03.03. do 08.03.2014 r. na wszystkie Damy czekają niespodzianki

 • poniedziałek 03.03.2014 r. bezpłatnie od godziny 15.00 – na pielęgnację dłoni kosmetykami z serii Planet Spa firmy AVON zaprasza lider sprzedaży bezpośredniej firmy AVON Pani Krystyna Walaszczyk
 • wtorek 04.03.2014 r. od 17.30-18.30 możesz złapać bakcyla i odnaleźć się w nowoczesnym świecie dzięki aktywności fizycznej. Siódme poty wykrzesa z chętnych Pań instruktorka fitness aerobicu Pani Sławomira Bykowska – wstęp wolny
 • środa 05.03.2014 r. od 17.00-18.00 chętne Panie zapraszamy na aqua aerobic prowadzony w dynamiczny i artystyczny sposób przez naszą instruktorkę Panią Annę Kalinowską – wstęp po wykupieniu biletu na basen
 • czwartek 06.03.2014 r. od 17.00 bezpłatnie

porady kosmetyczne

zabiegi pielęgnacyjne na dłonie

regulacja brwi

henna brwi i rzęs

w wykonaniu Pani Anny Kwiatkowskiej właścicielki Gabinetu Kosmetycznego przy                     ul. Objezdnej 72 w Radziejowie

w tym samym czasie porad fizjoterapeutycznych oraz bezpłatnego masażu kręgosłupa, odcinka szyjnego udzieli Pani Ewelina Gapska - „Masaż i rehabilitacja ruchowa z dojazdem do klienta”

Dzięki uprzejmości Stowarzyszenia Wzajemnej Pomocy „Flandria” w Inowrocławiu będzie można skorzystać z bezpłatnego badania profilaktycznego stóp – podoskopem

 • piątek 07.03.2014 r. od godziny 15.00 bezpłatnie - pielęgnacja skóry z możliwością zbadania gęstości skóry – zaprasza Pani Krystyna Walaszczyk – lider sprzedaży bezpośredniej firmy AVON
 • sobota 08.03.2014 r. nastąpi losowanie nagród

- masaż gorącymi kamieniami (2 losy) ufundowała Pani Ewelina Gapska - „Masaż i rehabilitacja ruchowa z dojazdem do klienta”

- bezpłatne strzyżenie (10 losów) ufundowane przez Studio Fryzur Matrix Pani Magdalena Wojciechowska ul. Polna 34 Radziejów

- regulacja brwi (5 losów)       - trwała ondulacja rzęs (1 los)      - henna brwi i rzęs (1 los)

Zabiegi kosmetyczne ufundowała Pani Anna Kwiatkowska właścicielka Gabinetu Kosmetycznego przy ul. Objezdnej 72 w Radziejowie

 • Symboliczne podarunki w postaci pięknego tulipana dla Pań w dniu 08.03.2014r. ufundowały:

- kwiaciarnia „Zielony Świat” ul. Brzeska 39 Radziejów          

- kwiaciarnia „Orchidea” ul. 1 maja Piotrków Kujawski

- kwiaciarnia Pani Anny Famulskiej ul. Rynek 18 Radziejów

Nagrody będą losowane spośród biletów jednorazowych wrzuconych do wystawionej urny w dniach od 03.03.2014 r.-07.03.2014 r. Na bilecie prosimy podać imię i nazwisko oraz numer telefonu kontaktowego.

 

DO MIŁEGO ZOBACZENIA W KRYTEJ PŁYWALNI 

 • autor: Kierownik Krytej Pływalni PLUSK Jolanta Szyper

 

» Konkurs nurkowania

» Zawody pływackie

Z okazji 69 rocznicy Wyzwolenia Miasta Radziejów Kryta Pływalnia „PLUSK” oraz Radziejowski Klub Pływacki „WODNIK”
Zapraszają
dnia 25.01.2014 r. o godzinie 10.00 na zawody pływackie na dystansie 100 m. z podziałem na kategorie wiekowe oraz płeć.
Dla osób z najlepszymi czasami w poszczególnych kategoriach przewidziane dyplomy oraz koszulki.
Uroczyste wręczenie nagród dla najszybszych zawodników w dniu 25 stycznia 2014 r. w pływalni w Radziejowie około godz. 12.00.
Zgłoszenia udziału w zawodach kierować proszę do instruktorów prowadzących zajęcia oraz
ratowników pływalni, bądź pod numerem telefonu: 516 928 735

» DZIEŃ BABCI I DZIADKA W KRYTEJ PŁYWALNI W RADZIEJOWIE

21 i 22.01.2014 r.

DZIEŃ BABCI I DZIADKA W KRYTEJ PŁYWALNI W RADZIEJOWIE                                            

Z okazji Dnia Babci i Dziadka zapraszamy na specjalną promocję 

w dniu 21 i 22 stycznia Wszystkie Babcie i Dziadkowie mogą skorzystać z usług krytej pływalni kupując bilet z 50 % zniżką.

Opłata dotyczy godzinnego pobytu na basenie – przedłużenie pobytu według obowiązującego cennika.

Wszystkim Babciom i Dziadkom z okazji ich święta życzymy dużo zdrowia  i wszelkiej pomyślności.

 

» Życzenia świąteczne

» Turniej mikołajkowy

» Pokazy ratownictwa wodnego

22 listopada odbyły się pokazy ratownictwa wodnego, pierwszej pomocy przedmedycznej oraz stylów pływackich pt.: "PLUSK Kołem Ratunkowym" według poniższego harmonogramu:

PROGRAM POKAZÓW RATOWNICTWA WODNEGO W DNIU 22.11.2013 r. W GODZINACH 11.00-12.00:

1.  Pływanie sportowe – ratownicy pływalni „PLUSK”

2.  Style ratownicze z założeniem „pamelki” - ratownicy pływalni „PLUSK” i klubu pływackiego „WODNIK”

3. Skoki ratownicze do wody ze słupka: desantowy i na bombę - ratownicy pływalni „PLUSK” i klubu pływackiego „WODNIK”

4. Skoki do wody z przelewu: rozkroczny, wykroczny, poślizgowy - ratownicy pływalni „PLUSK”  i strażacy OSP Połajewo

5. Użycie sprzętu ratowniczego, rzut do wody – strażacy OSP Połajewo

6.  Pierwsza pomoc przedmedyczna  -  ratownicy pływalni „PLUSK”

7.  Uraz kręgosłupa, użycie deski – strażacy OSP i  ratownicy pływalni „PLUSK”

8.  Holowanie z nogami do żabki - strażak OSP i  ratownik pływalni „PLUSK”

9. Holowanie z nogami do nożyc - strażak OSP i  ratownik klubu pływackiego „WODNIK”

10.  Pokaz pływania stylami sportowymi – uczniowie klas I-IV klubu pływackiego „WODNIK”

Pokazy były zorganizowane dla młodzieży ze szkół podstawowych z klas I - III. Brali w nich udział uczniowie ze szkół z Radziejowa, Dobrego i Piotrkowa Kujawskiego. Na zakończenie przeprowadzono konkurs z wiedzy ratowniczej z nagrodami. Pokazy zorganizowali ratownicy krytej pływalni PLUSK, członkowie Ochotniczej Straży Pożarnej w Połajewie oraz młodzież pływacka z Publicznej Szkoły Podstawowej w Radziejowie.

Zapraszamy 30 listopada na ANDRZEJKI w Krytej Pływalni. Więcej informacji na stronie internetowej powiatu.

 • autor: Kierownik Krytej Pływalni PLUSK Jolanta Szyper
 • -
 • -
 • -
 • -
 • -
 • -
 • -
 • -
 • -
 • -
 • -
 • -
 • -
 • -
 • -
 • -
 • -
 • -
 • -
 • -
 • -
 • -
 • -
 • -
 • -
 • -
 • -
 • -
 • -
 • -
 • -
 • -
 • -
 • autor: Sylwester Wojciechowski

» Listopad z "Pluskiem"

   22.11 - POKAZY RATOWNICTWA WODNEGO -

                                         "PLUSK KOŁEM RATUNKOWYM"

  30.11 - ANDRZEJKI

» Mistrzostwa Powiatu w Pływaniu

Mistrzostwa Powiatu Radziejowskiego w Pływaniu dla uczniów szkół podstawowych,  gimnazjów i szkół  ponadgimnazjalnych

WYNIKI I GALERIA

 

» Cennik

Zarządzenie Nr 3/10/2013 z dnia 30 pażdziernika 2013 r.

» Zapraszamy na Powiatowe Zawody Pływackie

Kryta pływalnia PLUSK w Radziejowie, Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Radziejowie oraz Klub Pływacki "Wodnik"

zapraszają na

MISTRZOSTWA POWIATU RADZIEJOWSKIEGO W PŁYWANIU

Na radziejowskiej pływalni  6 listopada 2013 r. odbędą się zawody w pływaniu szkół podstawowych rocznik 2001 i młodszych, szkół gimnazjalnych rocznik 1998-2000 i  szkół ponadgimnazjanych rocznik 1995-97. Każda szkoła ma prawo wystawić po 2 zawodników/czek na każdym dystansie i jedną sztafetę, jeden zawodnik ma prawo startu w dwóch konkurencjach oraz sztafecie.

Prowadzona będzie odrębna klasyfikacja drużynowa dziewcząt i chłopców na poziomie szkół wszystkich szczebli. 

Konkurencje dla szkół:

- 50 m stylem dowolnym,

- 50 m stylem delfinem,

- 50 m stylem klasycznym,

- 50 m stylem grzbietowym,

- 100 m stylem zmiennym,

- sztafeta 4x50 stylem dowolnym.

Zapraszamy wszystkie szkoły z naszego powiatu do udziału w zawodach w pływaniu, a dzieciom i młodzieży życzymy  sukcesów i satysfakcji z osiągniętych wyników sportowych.

Zgłoszenia pod nr 662 025 636. Więcej informacji u organizatorów.

Jednocześnie informujemy, iż w związku z zawodami niecka basenu sportowego będzie wyłączona z użytkowania w godzinach 9.00 - 13.00. Za utrudnienia przepraszamy.

» Informacja

Kryta pływalnia PLUSK informuje, iż w dniach:

1,11 listopada 2013 r.,

24, 25, 26, 31 grudnia 2013 r.

oraz 1 stycznia 2014 r.

będzie nieczynna!

Za utrudnienia przepraszamy.

» Cennik

» Pływalnia informuje

 

 

Zajęcia, które odbywają się na krytej pływalni (cena dotyczy 8 wejść na miesiąc):

 • Szkółka pływacka  Delfin – koszt 110 zł/ 2 razy w tygodniu ; zajęcia prowadzą

Jacek Płacheciński – poniedziałki i czwartki godz. 16.30

poniedziałki i czwartki godz. 18.30

Mateusz Dybowski – środa godz. 17.00 i sobota godz. 14.30

 • Sekcja pływacka Wodnik – koszt 110 zł/ 2 razy w tygodniu;  zajęcia prowadzą  

Jacek Płacheciński – poniedziałki i czwartki godz. 17.30

Dawid Linowiecki – wtorki w godz. 17.00 i 18.15 i piątki w godz. 17.15 i 18.15;

Roman Waszak – wtorek 18.00 i piątek 17.00

Daniel Gąsiorowski – środa godz. 17.00 i piątek godz. 18.00

Mateusz Dybowski – środa 18.00 i sobota godz. 16.30

Dawid Nowakowski- środa 18.00 i sobota 10.00 oraz poniedziałki i czwartki o godz. 16.00

 • Nauka pływania 30 + - trwa nabór – prowadząca Ania Kalinowska,  koszt 150 zł/ za 15 godzin lekcyjnych
   
 • Nauka pływania dla dzieci – prowadzi Ania Kalinowska,  koszt 110 zł/ 2 razy w tyg.

Poniedziałki i czwartki godz. 17.00

 • Aqua baby – prowadzi Dawid Nowakowski , koszt 150 zł/ 2 razy w tyg. lub 75 zł/1 raz w tyg.

Zajęcia odbywają się

Środa 17.00 i sobota 11.00

 • Aqua aerobic – zajęcia prowadzi Ania Kalinowska, koszt 60 zł/ 1 raz w tyg.

Poniedziałki lub czwartki godz. 18.00

 • Aerobik –fitness  zajęcia prowadzi Sławomira Bykowska , koszt 60 zł/ 2 razy w tyg.

poniedziałki i środy godz.18.30

Wtorki i czwartki godz. 18.30 (tworzy się grupa)

» TRIATHLON

Początkiem sezonu pływackiego 2013/2014 Sekcji Pływackich Pływalni Plusk oraz Radziejowskiego Klubu Pływackiego WODNIK na krytej pływalni w Radziejowie był TRIATHLON.

W dniu 21.09.2013 roku o godzinie 10.00 odbyło się oficjalne otwarcie sezonu pływackiego w Radziejowie. Był to początek pływania dla 120 dzieci o różnym stopniu zaawansowana. Dzieci są w wieku 7-15 lat. Pochodzą z powiatu radziejowskiego, aleksandrowskiego, włocławskiego, inowrocławskiego. Pływają od września do czerwca. Dodatkowo tworzone są nowe grupy dla osób początkujących w różnych przedziałach wiekowych.

W tym dniu odbył się triathlon, w którym wzięło udział 36 dzieci w następujących konkurencjach:

- pływanie 250 m

- rower 3,5 km

- bieg 1,5 km

Zawody zabezpieczali ratownicy wodni pływalni i wolantariusze, ratownicy medyczni, sędziowie pływania, funkcjonariusze Komendy Policji w Radziejowie.

Wyniki:

I miejsca

pływanie: Jan Wyrębski,

rower: Julia Dulęba,

bieganie: Adrianna Muszyńska.

II miejsca

pływanie: Wiktoria Kędzierskai,

rower: Antoni Dulęba,

bieganie: Adrian Podczarski.

III miejsca

pływanie: Piotr Witczak,

rower: Adam Stróżyk,

bieganie: Patrycja Kędzierska.

Dzięki przychylności sponsorów wszystkie dzieci otrzymały drobne upominki. Szczególne podziękowania kierujemy do przedstawicielki firmy Danone pani Jolanty Sas –Wisłockiej, p. prezesa OHZ Osięciny Jacka Wyrębskiego, p. Beaty Skrzyneckiej, p. Mariusza Kordylaka oraz innych anonimowych sponsorów.

Zapraszamy wszystkich do kibicowania podczas zawodów i odwiedzenia krytej pływalni PLUSK w Radziejowie każdego dnia od godz. 8.00 do 19.30.

 • autor: Kierownik krytej pływalni - Jolanta Szyper oraz Prezes Radziejowskiego Klubu Pływackiego Wodnik – Roman Waszak

» Aqua-baby - pomysł na wakacje!

» Fotorelacja z rozstrzygnięcia konkursu na logo basenu

 • -
 • -
 • -
 • -
 • -
 • -
 • -
 • -
 • -
 • -
 • -
 • -
 • -
 • -
 • -
 • -
 • -
 • -
 • -
 • -
 • -
 • -
 • -
 • -
 • -
 • -
 • -
 • -
 • -
 • -
 • -
 • -
 • -
 • -
 • -
 • -
 • -
 • -
 • -
 • -
 • -
 • -
 • autor: Sylwia Radzimska-Kubisiak/Andrzej Łodygowski

» Rozstrzygnięcie konkursu

PROGRAM ROZSTRZYGNIĘCIA

KONKURSU NA LOGO I SLOGAN BASENU

20 CZERWCA 2013 ROKU (czwartek)

Kryta Pływalnia PLUSK w Radziejowie

 

Prezentacja prac w hallu pływalni.

900  - 1200   POKAZY SPRAWNOŚCIOWE UCZNIÓW MIEJSKIEGO ZESPOŁU SZKÓŁ W RADZIEJOWIE

1200 -1230   POKAZY RATOWNIKÓW PŁYWALNI

- podstawy nauki pływania,

- pokazy stylów pływackich,

- pokazy ratownictwa wodnego (holowanie osoby zmęczonej i  nieprzytomnej),

- pokazy pierwszej pomocy przedmedycznej

1230 -1300  GRY, ZABAWY, KONKURSY DLA UCZNIÓW

- rzut piłką do kosza (punkty za czas i celny rzut), I-III MIEJSCE

- wyławianie przedmiotów (punkty za czas), I-III MIEJSCE

- zjazd zjeżdżalnią (punkty za czas i za najbardziej efektowny PLUSK), I-III MIEJSCE

- skok do wody ze słupków startowych (punkty za najbardziej efektowny PLUSK) I-III MIEJSCE

1300    OGŁOSZENIE WYNIKÓW KONKURSU

           WRĘCZENIE DYPLOMÓW

 BATON DLA KAŻDEGO

» Uwaga - przerwa techniczna

Uprzejmie informujemy, iż w dniach 22 - 29 czerwca br. w związku z przerwą techniczną kryta pływalnia PLUSK w Radziejowie będzie nieczynna.

Za utrudnienia przepraszamy i zapraszamy do korzystania z basenu już od 30 czerwca br.

» Informacja

Kryta Pływalnia PLUSK informuje, iż 20 czerwca br. z powodu pokazów sprawnościowych uczniów Miejskiego Zespołu Szkół w Radziejowie oraz rozstrzygnięcia konkursu na logo i slogan krytej pływalni PLUSK, w godzinach od 9.00 do 13.30 basen będzie nieczynny.

» Kursy nauki pływania

» Konkurs rozstrzygnięty!

Uprzejmie informujemy, że konkurs na logo i slogan krytej pływalni PLUSK został rozstrzygnięty. W poniedziałek, 10 czerwca br. komisja konkursowa spośród 32 nadesłanych prac przyznała I miejsce klasie VI ze Szkoły Podstawowej im. Pierańskiego Oddziału Straży Ludowej w Pieraniu.

Ponadto komisja postanowiła przyznać dwa wyróżnienia, pierwsze dla klasy Va ze Szkoły Podstawowej w Janikowie

oraz  drugie dla klasy VI z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Radziejowie.

Zwycięzcom gratulujemy oraz zapraszamy na oficjalne ogłoszenie wyników, które odbędzie się  20 czerwca br. na krytej pływalni PLUSK.

Wszystkim uczniom oraz ich opiekunom dziękujemy za zaangażowanie i udział w konkursie.

Poniżej galeria nadesłanych prac:

» Uwaga!

Kryta Pływalnia PLUSK informuje, że 30 maja 2013 r. tj. Boże Ciało (czwartek) basen będzie nieczynny.

» Dzień Dziecka na basenie

» Cennik od 1.06 do 31.08.2013 r.

» Przypominamy o konkursie na logo pływalni!

Kryta Pływalnia PLUSK i Starostwo Powiatowe w Radziejowie zaprasza wszystkie klasy szkół podstawowych oraz gimnazjów do wzięcia udziału w konkursie na logo i slogan pływalni.

LICZY SIĘ POMYSŁ!

Logo wraz z hasłem powinny stać się nowym znakiem rozpoznawczym Pływalni PLUSK.

Główna nagroda dla zwycięzców konkursu to weekendowy pobyt z atrakcjami dla całej klasy w Zakładzie Aktywności Zawodowej!

Spiesz się! Zaproś swoją klasę do współpracy. Stwórzcie hasło oraz slogan pływalni i wspólnie rozpocznijcie wakacje! Czekamy na wasze prace do 30 maja. Szczegóły i regulamin konkursu na stronach: www.plywalniaradziejow.plwww.radziejow.pl zakładka Kryta Pływalnia przy ZSM w Radziejowie, www.nowosci.pl oraz www.facebook.com/plywalniaradziejow.

Na nadesłane prace możecie głosować na Facebook’u od 3 do 9 czerwca. Jednym z kryteriów oceny prac przez komisję konkursową będzie największa ilość kliknięć „Lubię to!”. Ponadto osoby głosujące na FB wezmą udział w losowaniu gadżetów (torby sportowe oraz koszulki).

Zapraszamy!

» Majówka na basenie

Dnia 05.05.2013 r. na krytej pływalni w Radziejowie odbyła się Majówka „PLUSKA” z „WODNIKIEM”, czyli zawody pływackie dla dzieci i młodzieży. Zgromadzonych gości i uczestników zawodów przywitał kierownik pływalni Pan Sławomir Pietrzak, który następnie oddał głos dyrektorowi Zespołu Szkół Mechanicznych Panu Włodzimierzowi Kucowi Imprezę sportową otworzyła Pani Krystyna Żernicka – dostawca mleka do firmy Danone oraz Pani Sas Wisłocka darczyńca nagród, przedstawiciel firmy Danone.  Majówkę na pływalni prowadził prezes Radziejowskiego Klubu Pływackiego „WODNIK” Pan Roman Waszak.

W zawodach udział wzięło 56 uczestników. Konkurencje przeprowadzono w 3 stylach pływackich: klasycznym, grzbietowym i dowolnym, z podziałem na kategorie dla dziewcząt i chłopców. Wręczono 2 nagrody specjalne: w kategorii chłopców nagrodę specjalną otrzymał Mikołaj Andrzejak, w kategorii dziewcząt Zuzanna Augustyniak.

Podczas wspaniałej atmosfery w trakcie  rywalizacji uczestników dopingowały ich rodziny od rodzeństwa po dziadków. Wszystkim towarzyszył dobry nastrój, a uśmiechy na twarzach zawodników spotęgowały jogurty, które otrzymał każdy uczestnik. Wszyscy zawodnicy otrzymali dyplomy, koszulki i inne upominki ufundowane przez darczyńców imprezy, a zwycięzcy poszczególnych kategorii medale i  nagrody.

Każda z osób biorących udział we wspólnej Majówce „PLUSKA” z „WODNIKIEM” wyszła zadowolona i z poczuciem miło i rodzinnie spędzonego czasu.

Za ufundowanie nagród dziękujemy sponsorom: firmie Danone, Pani Beacie Skrzyneckiej, Pani Halinie Nowackiej, Panu Jerzemu Grzelakowi, Panu Mariuszowi Kordylakowi, Panu Jakubowi Przybyle, Kryta Pływalnia „PLUSK”, Radziejowski Klub Pływacki „WODNIK”

Wszystkim uczestnikom, ich rodzinom, sponsorom serdecznie dziękujemy!

 • autor: Sławomir Pietrzak, kierownik pływalni

» Fitnes nie tylko dla młodych

 • -

» Uwaga konkurs !!!

Zapraszamy do wzięcia udziału w Konkursie na logo i hasło reklamowe Krytej Pływalni PLUSK w Radziejowie. Konkurs pod patronatem Dziennika Toruńskiego - "Nowości".
Szczegóły w załącznikach poniżej:

» Majówka na basenie

» Nauka pływania dla osób 30+

» Infarmacja o wyborze instruktora pływania

» Drugie postępowanie na wybór instruktora nauki pływania

» Informacja o zakończonym postępowaniu

» Uwaga!

W dniu dzisiejszym tj. 3.04.2013 r. (środa),
w godzinach 16.00-17.00 oraz 18.00-19.00 basen rekreacyjny będzie nieczynny z powodu odbywających się zajęć aqua baby.

» ZAPYTANIE OFERTOWE

» Życzenia świąteczne

» Obowiązujący cennik

Od 1 kwietnia na krytej pływali obowiązuje następujący cennik:

» OGŁASZAMY NABÓR NA ZAJĘCIA AQUA BABY

Zadbaj o rozwój swojego dziecka, rozpocznij nową przygodę ze swoim maluszkiem i zabierz go na zajęcia AQUA BABY. To doskonała zabawa i relaks, a także nauka dla dzieci i rodziców. Wspólne pływanie rodzica z dzieckiem pogłębia więź emocjonalną, buduje zaufanie, daje poczucie bezpieczeństwa, a jednocześnie jest wspaniałą formą wspólnego i aktywnego spędzania wolnego czasu.

 

Zapraszamy na jedyne takie zajęcia w okolicy!!

Cena 150 zł/ 8 zajęć w miesiącu

Zajęcia będą odbywać się 2 razy w tygodniu – środy popołudniu i soboty w godzinach przedpołudniowych.

Dzieci będą podzielone na grupy wiekowe:

3 – 7 miesięcy

7 – 12 miesięcy

1 – 2 lata

2 – 3 lata

3 – 4 lata

 

Grupy będą się składały z 8 par (rodzic + dziecko)

 

Zapisy przyjmujemy pod numerem telefonu: 54 284 72 16

» Wiosenna promocja!

» Dzień Kobiet na pływalni „PLUSK”

          W czwartek, 7 marca 2013 r. krytą pływalnię „PLUSK” w Radziejowie odwiedziło bardzo liczne grono Pań z całego powiatu radziejowskiego. Przybyłym Paniom towarzyszył szampański nastrój, a powodem tego był Dzień Kobiet organizowany i finansowany przez Lokalną Grupę Działania „Razem dla Powiatu Radziejowskiego” przy wsparciu krytej pływalni.

       Każda z przybyłych Pań została obdarowana tulipanem oraz folderem informacyjnym na temat bogatych atrakcji naszej pływalni „PLUSK”. Przedstawicielki płci pięknej zasiadły na trybunach, uroczystości Dnia Kobiet rozpoczęła Pani Agnieszka Zawidzka, następnie oddała głos dr. Markowi Szuszmanowi, Prezesowi Lokalnej Grupy Działania "Razem dla Powiatu Radziejowskiego", który złożył życzenia wszystkim przybyłym Paniom. Na trybunach zasiedli zaproszeni goście w osobach Starosty Powiatu Radziejowskiego Pana Henryka Gapińskiego oraz Dyrektora Zespołu Szkół Mechanicznych Pana Włodzimierza Kuca. Pani Agnieszka Zawidzka oddała głos Kierownikowi pływalni Panu Sławomirowi Pietrzakowi, który złożył życzenia z okazji Święta, a ponadto przytoczył jeden z aforyzmów na temat kobiet Antoniego Czechowa, a następnie przedstawił program pokazów i dokonał opisu pracowników zatrudnionych na krytej pływalni. Po przemowach odbyły się pokazy pływania sportowego, grupowej nauki pływania, skoków ratowniczych, pływania ratowniczego, udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej, aerobicu oraz aqua aerobicu. Panie z wielkim entuzjazmem podziwiały kunszt wykonujących pokazy i ćwiczenia – były zainteresowane w takim stopniu, że po zakończonych pokazach zadawały liczne pytania dotyczące nauki pływania, zajęć z aerobicu i aqua aerobicu.

      Po uroczystym obiedzie dość liczna grupa Pań ponownie odwiedziła krytą pływalnię, aby skorzystać z jej atrakcji,  a najbardziej obleganą atrakcją była zjeżdżalnia.

 • autor: Sławomir Pietrzak

» Wyniki promocji na basenie!

» Dzień Kobiet na basenie!

» Przedłużamy promocję na basenie!!!

Promocyjne ceny na pływalni PLUSK zostają przedłużone do końca marca!

Nie przegap okazji!

Skorzystaj z atrakcji basenowych już dziś!

» Rodzinne pływanie

23 lutego w godzinach od 10 do 12 z inicjatywy Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów przy Komendzie Powiatowej Policji w Radziejowie Kryta Pływalnia „Plusk” udostępniła swoje atrakcje w celu przeprowadzenia zawodów dla policjantów i ich rodzin. Liczna reprezentacja dzieci i rodziców uczestniczyła w konkurencjach. Zawodników dopingowali zgromadzeni na widowni kibice.

Adepci zostali podzieleni na dwie grupy wiekowe, gdzie dla młodszych odbyły się następujące konkurencje: wyścig na dystansie 25 m, zawody w nurkowaniu. Dorośli natomiast uczestniczyli w zawodach na dystansie 50 m oraz w nurkowaniu. Zwycięzcy otrzymali za pierwsze trzy miejsca medale i dyplomy, a pozostali – gadżety i dyplomy. Dorośli uczestnicy zostali nagrodzeni pamiątkowymi dyplomami. Medale wręczał przewodniczący NSZZ Policjantów, asp.szt. Piotr Lewandowski, a dyplomy kierownik pływalni, Sławomir Pietrzak.

Atmosfera na zawodach była bardzo przyjazna i rodzinna, a osiągnięte wyniki na wysokim poziomie – szczególnie młodzi wykazali się dobrymi umiejętnościami i znakomitym kunsztem pływackim.

 • autor: Sławomir Pietrzak

» Zwycięzcy promocji walentynkowej!

W dniu zakochanych na Krytej Pływalni PLUSK odbyła się promocja walentynkowa dla par. Każda osoba korzystająca z basenu otrzymała słodką niespodziankę. Dodatkowo zakupione w tym dniu bilety brały udział w loterii, której główna nagrodą była romantyczna kolacja dla dwojga. Zwycięzcy promocji walentynkowej – Ewelina i Jacek Budziszewscy z Kolonii Łódź, gmina Lubraniec, w niedzielę skorzystali z zaproszenia na kolację.

 • autor: Sylwia Radzimska-Kubisiak

» Walentynki na basenie!

 • -

» Basen zaprasza!

 • -

» Uwaga - zmiana godzin wejścia na basen!

Uprzejmie informujeny, że z powodu zbliżających sie świąt następują zmiany godzin otwarcia basenu:

24 grudnia - 8.00 - 12.00, ostatnie wejście o godzinie 11.00,

25 i 26 grudnia - basen nieczynny,

31 grudnia: 8.00-12.00, ostatnie wejście o godzinie 11.00,

1 stycznia 2013 r. - basen nieczynny

przy Krytej Pływalni ZSM w Radziejowie!

AQUA AEROBIC jest połączeniem aerobiku z pływaniem. To ćwiczenia gimnastyczne w wodzie, którym towarzyszy odpowiednio dobrana muzyka. Jest to forma poprawienia kondycji, dostępna dla wszystkich bez względu na wiek czy płeć. Dedykowana również dla osób po operacjach, otyłych, mających problemy ze stawami, kręgosłupem. Ciało ludzkie waży w wodzie około 90% mniej niż na lądzie, a ćwiczenia w niej wykonywane nie powodują obciążenia stawów, są więc polecane dla osób mających problemy z układem kostno-stawowym. W wodzie bez obaw mogą też ćwiczyć kobiety w ciąży. Przeszkodą nie jest nawet brak umiejętności pływania! Ponieważ ćwiczący wyposażeni są w specjalne pasy wypornościowe, które zapewniają komfort i bezpieczeństwo w wodzie.

W ciągu 45 min. ćwiczeń spalamy 560 kcal.

Karnet miesięczny - 4 wejścia - 60 zł.
(cena zawiera wejście na pływalnię)

Telefon kontaktowy:

 54/ 284 72 16

601 081 230

Aqua aerobic to bezpieczna gimnastyka dla każdego! By dłużej cieszyć się zdrowiem.

ZAPRASZAMY!

» II edycja aerobiku! Zapraszamy!

        Zajęcia aerobiku prowadzone są na sali fitness krytej pływalni przy ZSM w Radziejowie  z wykorzystaniem przyborów i sprzętów, tj. ciężarków, taśm oporowych, mat, stepów. Są to ćwiczenia, często łączone w układy gimnastyczno – taneczne wykonywane przy rytmiczniej muzyce, mające na celu pobudzenie, usprawnienie układu krążenia i oddechowego, a także wszechstronne wzmacnianie i rozciąganie mięśni całego ciała. Systematyczny trening przyczynia się do:

 • wyszczuplenia sylwetki,
 • poprawy postawy ciała i kondycji,
 • lepszego samopoczucia.

Zapraszamy na grupowe zajęcia aerobiku prowadzone w miłej atmosferze, podczas których zapomnicie o problemach, pozbędziecie się napięcia i uczucia presji codziennych obowiązków.

Zgłoszenia przyjmujemy od 31.12.2012 r. pod numerem (54) 284 72 16 lub 601 081 230 

Koszt 60 zł miesięcznie (8 godzin).

» Wyniki mikołajkowych konkurencji na basenie.

 • -
 • -
 • -
 • -
 • -
 • -
 • -
 • -
 • -
 • -
 • -
 • -
 • -
 • -
 • -
 • -
 • -
 • -
 • -
 • autor: Sylwester Wojciechowski

» Mikołajki na basenie!

W dniu 06.12.2012 r. w godzinach 17.00 - 19.00 zapraszamy wszystkie dzieci uczęszczające na treningi sekcji pływackich do wzięcia udziału w konkursach i zabawach MIKOŁAJKOWYCH.

 

W związku z powyższym uprzejmie informujemy, że część basenu sportowego oraz basen rekreacyjny wraz ze zjeżdżalnią będą zarezerwowane.

» Uwaga zapominalscy!

 

Uprzejmie informujemy, iż rzeczy zgubione lub pozostawione na terenie krytej pływalni w Radziejowie można obierać wyłącznie do dnia 15 grudnia 2012 r.

 

» Zapraszamy na aerobik!

         Zajęcia aerobiku prowadzone są na sali fitness krytej pływalni przy ZSM w Radziejowie  z wykorzystaniem przyborów i sprzętów, tj. ciężarków, taśm oporowych, mat, stepów. Są to ćwiczenia, często, łączone w układy gimnastyczno – taneczne wykonywane przy rytmiczniej muzyce, mające na celu pobudzenie, usprawnienie układu krążenia i oddechowego, a także wszechstronne wzmacnianie i rozciąganie mięśni całego ciała. Systematyczny trening przyczynia się do:

 • Wyszczuplenia sylwetki,
 • Poprawy postawy ciała i kondycji,
 • Lepszego samopoczucia.

Zapraszamy na grupowe zajęcia aerobiku prowadzone w miłej atmosferze, podczas których zapomnicie o problemach, pozbędziecie się napięcia i uczucia presji codziennych obowiązków.

Zgłoszenia przyjmujemy od 16.11.2012 r. pod numerem (54) 284 72 16 lub 601 081 230

Koszt 60 zł miesięcznie (8 godzin).

» Informacja

            Kryta pływalnia informuje, że w dniach 3 i 4 listopada 2012 r  w godzinach  od 1000 do 1100 i  od 1600 do 1700, zarezerwowane będą 2 tory basenu sportowego, ze względu na odbywające się zajęcia sekcji pływackiej z Włocławskiego Centrum Nurkowego.

» Informacja!

Kryta pływalnia informuje, że 30 października w godzinach 930 - 1300 basen będzie nieczynny ze względu na odbywające się Mistrzostwa Powiatu Szkolnego Związku Sportowego Szkół Podstawowych, Gimnazjów i Szkół Średnich.

Jednocześnie informujemy, że w dniu Wszystkich Świętych (1 listopada),   pływalnia również będzie nieczynna.

Za utrudnienia przepraszamy.

» Nie daj się wodzie

            25.10.2012 roku ratownicy krytej pływalni w Radziejowie oraz funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Straży Pożarnej zorganizowali pokaz ratownictwa wodnego.

Na pokaz zaproszono dzieci szkół gimnazjalnych i podstawowych z gminy Osięciny, Dobre, Radziejów i miasta Radziejów.

Program pokazów:

 • pokaz ratownictwa wodnego przy udziale sprzętu specjalistycznego (PSP z Radziejowa)
 • pokaz ratownictwa wodnego (ratownicy krytej pływalni)
 • pokaz pierwszej pomocy przedmedycznej (Sławomir Mularski)

Na zakończenie wylosowano upominki w postaci koszulek dla widzów pokazu.

Serdeczne podziękowania dla wszystkich uczestników pokazu oraz dla sponsorów: OHZ – Osięciny, k-2 Pizzeria Radziejów, Studio Reklamy Trawczyńscy, Rydz Anna Feit, MATOR Radziejów.

 • autor: Roman Waszak

» Informacja!

        Kryta Pływalnia przy Zespole Szkół Mechanicznych w Radziejowie informuje, że 25 października br. (czwartek), od godziny 1030 do 1230, wszystkie tory basenu sportowego będą zarezerwowane, ze względu na odbywające się  pokazy ratownicze.

» Ogłoszenie!

       Kryta Pływalnia przy Zespole Szkół Mechanicznych w Radziejowie informuje, że w dniach 13 – 14.10.2012 r. będą zarezerwowane 4 tory basenu sportowego z uwagi na odbywające się zajęcia sekcji pływackiej Mr Jacques z Włocławka.

Sobota 13.10.2012 r.
   godz.  10.00-12.00
   godz.      16.00-18.00

Niedziela 14.10.2012 r.
   godz.       9.00-11.00
   godz.     14.00-16.00

                                                                   Kierownik Pływalni

» I ZAWODY TRIATHLONOWE

           W sobotę 08.09.2012 r. odbyła się sztafeta triathlonu, zorganizowana przez Szkółkę Pływacką „Delfinek” przy Krytej Pływalni w Radziejowie. Udział w niej wzięły dzieci z sekcji pływackiej. I ZAWODY TRIATHLONOWE otworzył wicestarosta Dariusz Jałoszyński wraz z dyrektorem Zespołu Szkół Mechanicznych Włodzimierzem Kucem. Wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody: koszulki, czepki oraz drobne upominki. Pierwsza sztafeta otrzymała dodatkowo puchar.

Pierwsze miejsce w zawodach triathlonowych zajął zespół:
Piotr Witczak, Marcel Muszyński, Mikołaj Kamiński.
Zawody zabezpieczali ratownicy wodni pływalni, funkcjonariusze Policji. Serdeczne podziękowania dla wszystkich osób, które przyczyniły się do organizacji tych zawodów.

 • autor: Roman Waszak

» Zebranie członków sekcji pływackiej

18 sierpnia br. o godz. 14 –tej na terenie pływalni odbyło się zebranie członków sekcji pływackich Szkółki Delfinek, podczas którego zostały omówione sprawy organizacyjne. Przydzielono również dzieci do poszczególnych grup, a instruktorzy wyznaczyli dni i godziny treningów.
Ustalono trzy grupy sportowe. Wszystkich chętnych zapraszamy od września br. do zapisywania się na naukę pływania.

 • autor: Roman Waszak
 • -
 • -
 • -
 • -
 • -
 • -
 • autor: Zbigniew Zasada

» Wkakacyjne kursy pływackie dobiegły końca

Szkółka Pływacka Delfinek przy ZSM w Radziejowie informuje, że zostały zakończone 12- sto godzinne kursy nauki pływania „WAKACJE 2012”, zorganizowane w lipcu i sierpniu b.r.
Wszystkim uczestnikom wręczono dyplomy i zaproszono ich do udziału w kursach 20-sto godzinnych organizowanych już  od września.

 

 • autor: Roman Waszak

» OGŁOSZENIE!!!

Szkoła Pływacka Delfinek  zaprasza wszystkie dzieci (wraz z rodzicami) należące do Szkółki Pływackiej (sekcja sportowa) na zebranie organizacyjne, które odbędzie się dnia 18.08.2012 roku o godzinie 14.00 (kryta pływalnia).

 

Program spotkania:

- przydział do poszczególnych grup w sekcji pływackiej,

- przydział do poszczególnych grup w szkółce,

- omówienie innych spraw organizacyjnych.

 

Kontakt: 601 081 230

 • autor: Roman Waszak

» Obóz sportowy sekcji pływackiej Szkółki Delfinek

Od 1 do 7 lipca 2012 roku, dwadzieścioro osób przebywało na obozie sportowym w ośrodku wypoczynkowym w Głuszynku należącym do OHZ Osięciny. Do jego organizacji przyczynili się w dużej mierze Jacek Wyrębski, prezes OHZ oraz zakład Mator należący do Piotra Matuszaka , Bank Spółdzielczy, Bank BGŻ, Bank Pekao SA oraz Starostwo Powiatowe w Radziejowie. W czasie obozu były zorganizowane spotkania z funkcjonariuszami policji, straży pożarnej oraz leśniczym Piotrem Pawlakiem z Orla. Dzieci brały udział w różnych zabawach, wycieczkach, nurkowaniu w profesjonalnym sprzęcie oraz doskonaliły umiejętności pływania w Jeziorze Głuszyńskim. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy, koszulki, czapki oraz inne drobne upominki. Serdeczne podziękowania należą się wychowawcom: danielowi Gasiorowskiemu, Mateuszowi Dybowskiemu, Dorocie Kapelińskiej, Jackowi Płachecińskiemu, Sławomirowi Mularskiemu oraz Aleksandrze Nawlickiej. Dzieci biorące udział w obozie zaproszono do sekcji pływackich od 1 września 2012 roku.

 • autor: Roman Waszak

» Basen już czynny!!!

Informujemy, iż od dnia 12 lipca 2012 r. po przerwie konserwacyjnej, kryta pływalnia będzie otwarta od godziny 8.00 do 21.00 (ostatnie wejście o godzinie 19.30).

 

Ponadto  basen zaprasza wszystkich miłosników pływania do skorzystania z promocji wakacyjnej, która potrwa do dnia 31 sierpnaia 2012 r.:

Bilet dla dorosłego - 5 zł.

Bilet dla dziecka - 4 zł.

 

 

» Kolejne grupy kończą kurs pływania

W środę 06 czerwca br. naukę pływania ukończyły grupy:

1 Doroty Kapelińskiej

 • Grzegorz Mielcarek
 • Michał Nuckowski
 • Miłosz Nuckowski
 • Milena Rybacka
 • Nikola Wędrowska
 • Michalina Hołody

2 Daniela Gąsiorowskiego

 • Julka Stokwisz
 • Dominika Andrzejewska
 • Mateusz Lisiak
 • Weronika Dolatowska
 • Oliwia Jędrzejewska
 • Patrycja Pacia
 • Małgorzata Kacprzak

3 Mateusza Dybowskiego

 • Patrycja Walczak
 • Jakub Rzadkowolski
 • Andrzej Rejniak
 • Michał Bassa
 • Mateusz Wieczorkowski
 • Kinga Baczyńska
 • autor: Roman Waszak

» Uwaga!!!

W piątek 8 czerwca 2012 r. ostatnie wejście na basen o godzinie 15.00.

Jednocześnie informujemy, iż w dniach od 10.06.2012 r. do 10.07.2012 r. kryta pływalnia przy ZSM będzie nieczynna z powodu przerwy konserwacyjnej. Za utrudnienia przepraszamy.

» Szkółka Pływacka „Delfinek” - kolejne grupy ukończyły kurs pływania

W dniu 24.05.2012r. w ramach Szkółki Pływackiej „Delfinek” zajęcia zakończyły grupy następujących instruktorów:

 

Grupa I - Romana Waszaka                     Grupa II  - Daniela Gąsiorowskiego      

 

1.      Elżbieta Bykowska                               1. Cyprian Murgała

2.      Alicja Górczyńska

3.     Jan Jaworski

4.      Jadwiga Kaźmierczak

5.      Janusz Seretem

6.      Ewa Smykowska

7.      Mirosława Szynkowska

8.      Szymon Szynkowski

 

Grupa III  - Mateusza Dybowskiego             Grupa IV - Doroty Kapelińskiej

 

1. Jula Balcerak                                               1. Mikołaj Andrzejek

2. Łucja Mikołajczak                                       2. Bartłomiej Górczyński

3. Jakub Marecki                                             3. Marcelina Granczewska

4. Kacper Marecki                                           4. Jasiu Tomczak

5. Natalia Murawska                                        5. Zuzia Zawadzka

6. Michał Oksik

7. Weronika Oksik

8. Martyna Paradzińska

9. Roksana Roszkowska

10. Zofia Rozpędowska

11. Jagoda Szczepańska

12. Marcin Szczerbiak

13. Artur Świercz

 

Wszystkim wymienionym wręczono dyplomy oraz certyfikaty ukończenia 20, 40, lub 60 godzinnego kursu nauki pływania w ramach. Wszystkie dzieci zaproszono do dalszej nauki pływania w ramach prowadzonej szkółki oraz sekcji sportowych.

Gratulujemy i zapraszamy.

Bliższe informacje tel. 601 081 230

 • autor: Roman Waszak

» Mistrzostwa w Ratownictwie Wodnym

» „Delfinek” rozpoczyna nowe kursy

6 maja 2012r. Szkółka Pływacka „Delfinek” otworzyła dwa kursy nauki pływania. Kurs trwa 20 godzin. Zajęcia prowadzą instruktorzy:

I grupa – Dorota Kapelińska

II grupa – Mateusz Dybowski
 1. Michał Hołdy,
 2. Grzegorz Mielcarek,
 3. Michał Nuckowski,
 4. Miłosz Nuckowski,
 5. Milena Rybacka,
 6. Nikola Węgrowska.
 1. Mateusz Wieczorkowski,
 2. Michał Bassa,
 3. Andrzej Rejniak,
 4. Jakub Rzadkowolski,
 5. Kinga Baczyńska.

Bliższe informacje Roman Waszak – tel. 516 928 735

» "Delfinek" informuje

Szkółka pływania „Delfinek” przy Zespole Szkól Mechanicznych w Radziejowie informuje, że w okresie od  28.04.2012 r. do 09.05.2012 r. zostały zakończone kursy nauki pływania 1. i 3. edycji, prowadzonych przez instruktora pływania Daniela Gąsiorowskiego oraz instruktora pływania Dorotę Kapeilńską.

Grupy pana Gąsiorowskiego:

Katarzyna Milczewska, Rozalia Starosta, Julia Starosta, Dominik Jabłoński, Bartek Jakubowski, Ola Jakubowska, Mateusz Ulanowski, Michał Ulanowski, Iza Kaźmierczak, Kacper Walczak, Mateusz Włodarzewski.

Grupa pani Doroty Kapelińskiej:

Zuzia Augustyniak, Kamil Bolewicki, Amelia Dominiak, Bruno Florkowski, Kuba Izydorczyk, Michalina Walasik, Gerard Zalewski, Natalia Linowiecka.

            Wymienionym osobom wręczono dyplomy oraz certyfikaty. Wszystkich zaproszono do następnych edycji nauki pływania. Gratulujemy.

 • autor: Roman Waszak

» Zaproszenie

Zapraszamy do odwiedzenia NASZEJ PŁYWALNI .
Proponujemy naukę pływania dla dzieci i dorosłych w atrakcyjnych cenach. Zajęcia odbywają się w małych grupach w różnych przedziałach wiekowych. Prowadzą je instruktorzy pływania będący jednocześnie ratownikami wodnymi WOPR. Informacji udzielaja pracownicy kasy pływalni: tel. 54/284 72 16, wewnętrzny- 21 lub 27, kom 601 081 230

 

 • autor: Roman Waszak

» Turniej Wielkanocny

            W dniu 12.04.2012 r. na krytej pływalni w Radziejowie, odbył się konkurs wielkanocny zorganizowany dla dzieci i młodzieży ze Specjalnego Ośrodka Szkolno –Wychowawczego z Radziejowa. Konkurs odbywał się w dwóch konkurencjach: wyławiania przedmiotów na czas oraz rzut piłką do kosza. Udział wzięło 32 uczniów. Nagrody ufundował Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej. Zakupione koszulki wręczał Burmistrz Miasta Sławomir Bykowski. Zawody zabezpieczali ratownicy WOPR.

 

                                                                                                   Kierownik pływalni

                                                                                                   Henryk Gapiński

» Kryta pływalnia & Uniweesytet III Wieku

Instruktorzy Krytej pływalni przy ZSM w Radziejowie w ramach współpracy z Uniwersytetem III Wieku prowadzą naukę pływania dla pań oraz panów. W dniu 06.04.2012 roku wręczono dyplomy ukończenia 20-godzinnego kursu nauki pływania:

- Szymonowi Szynkowskiemu

- Janowi Jaworskiemu

Serdecznie gratulujemy i podziwiamy za wytrwałość, sumienność i ambicje. Obecnie trwa kurs dla pań. W kursie tym bierze udział siedem pan. Zachęcamy i zapraszamy wszystkie osoby w stosownym wieku do udziału w kursach nauki pływania.

 Nr kontaktowy: 601 081 230

 • autor: Roman Waszak

» RATOWNICY WOPR ZAPRASZAJĄ

Ratownicy WOPR zapraszają do udziału w zajęciach nauki pływania oraz aqua aerobic. Za bezpieczeństwo wodne na terenie krytej pływalni odpowiedzialni są ratownicy WOPR:

- Roman Waszak

- Daniel Gąsiorowski

- Mateusz Dybowski

- Jacek Płacheciński

- Dorota Kapelińska

- Konrad Urbański

- Marzena Kiermasz

- Marek Ignasiak

- Paweł Dziubich

- Krzysztof Kiermasz

Wszyscy ratownicy posiadają uprawnienia ratownictwa zawodowego oraz niezbędne kwalifikacje. Ratownicy WOPR – instruktorzy pływania prowadzą zajęcia w szkółce pływania, sekcjach pływackich oraz aqua aerobic należących do szkółki pływania „Delfinek” przy Zespole Szkół Mechanicznych w Radziejowie.

Kontakt: 601 081 230

Kierownik pływalni

Henryk Gapiński

» Film o radziejowskiej pływalni

Na stronie telewizji internetowej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Kujawsko-Pomorskiego www.media.kujawsko-pomorskie.pl pojawił się film o naszej wspaniałej pływalni. Zachęcamy do oglądania.

Link do filmu:

http://www.media.kujawsko-pomorskie.pl/?id=487

 

 

» UWAGA! Zmiany godzin otwarcia pływalni!

» „PRZEDSZKOLAKI PŁYWAJĄ”

Kryta pływalnia przy Zespole Szkół Mechanicznych w Radziejowie, organizuje akcję pt. „PRZEDSZKOLAKI PŁYWAJĄ”. W ramach tej oferty odwiedzono wszystkie przedszkola w powiecie radziejowskim, zapraszając dzieci w wieku 5-6 lat do wzięcia  udziału w nauce pływania. Z myślą o nich będą utworzone grupy 10-12 osobowe, gdzie minimum dwóch instruktorów będzie prowadziło zajęcia. Jest to kurs obejmujący 20 jednostek lekcyjnych (45 minutowych), którego głównym celem jest oswojenie dzieci z wodą oraz nabycie podstawowych umiejętności pływackich. Obecnie na terenie krytej pływalni działa szkółka pływacka „Delfinek”, w której uczy się pływać 112 dzieci. Od 01.03.2012 r. zawiązały się 2 pływackie sekcje sportowe. Sekcje te oraz szkółki pływackie prowadzą niżej wymieni instruktorzy: Dorota Kapelińska, Roman Waszak, Daniel Gąsiorowski, Jacek Płacheciński, Mateusz Dybowski.

Poza stałą ofertą, wymienieni wyżej instruktorzy, ratownicy wodni organizują szereg konkursów, turniejów oraz zawodów pływackich dla całego powiatu radziejowskiego. W najbliższych dniach planowany jest konkurs wielkanocny dla dzieci i młodzieży ze Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego w Radziejowie. Dla wszystkich uczestników przewidziano nagrody, które ufundował MOPS w Radziejowie. Za życzliwą pomoc serdeczne podziękowania kierujemy kierownikowi MOPS – panu Tomaszowi Dominiakowi.

Wszystkich chętnych zapraszamy do nauki pływania. Kontakt: 601 081 230

» OGŁOSZENIE !!!

Szkoła pływania „Delfinek” informuje, iż w każdą sobotę będą zarezerwowane następujące tory, z uwagi na odbywające się zajęcia nauki pływania:

                                    TOR NR 1:

Godzina:

               11.00 - 12.15 - instruktor Kapelińska Dorota

               12.30 – 13.45 - instruktor Kapelińska Dorota

                                    TOR NR 4:

Godzina:

                11.00 - 12.10  -instruktor Dybowski Mateusz

                                    TOR NR 5:

Godzina:

               9.00 - 10.10 - instruktor Gąsiorowski Daniel

               11.00 - 12.10 - instruktor Dybowski Mateusz

                                    TOR NR 6:

Godzina:

               9.00 - 10.10 - instruktor Gąsiorowski Daniel

               10.30 - 11.30 - instruktor Płacheciński Jacek

               11.50 - 14.10 - instruktor Płacheciński Jacek

               14.10 - 15.30 - instruktor Dybowski Mateusz

               15.30 - 17.00 - instruktor Gąsiorowski Daniel

                                 Basen rekreacyjny

Godzina:

               9.00 - 10.00 - instruktor Kapelińska Dorota

              12.30 -13.30 - instruktor Dybowski Mateusz

              14.00 - 15.30 - instruktor Gąsiorowski Daniel

 

» Kurs pływania i kolejni młodzi pływacy

W dniu 19.03.2012 r. instruktor Jacek Płacheciński wręczył dyplomy ukończenia kursu 20 godzinnego nauki pływania, niżej wymienionym dzieciom:

 • Wiktoria Bentkowska,
 • Bartłomiej Górczyński,
 • Maciej Pietrzak, Michał Kurtys,
 • Piotr Kurtys,
 • Mikołaj Andrzejczak,
 • Karolina Ziółkowska,
 • Sylwia Ziółkowska,
 • Magdalena Kwiatkowska.

Wszystkie dzieci zaproszono do 2 edycji nauki pływania. Kontakt: 601 081 230

» Rekreacja i nauka na basenie...

W dniu wczorajszym tj. 14.03.2012 r. została zakończona 2 edycja nauki pływania. Grupę 7 osobową w składzie: Natalia Murawska, Martyna Paradzińska, Jagoda Szczepańska, Julia Balcerak, Weronka Oksik, Michał Oksik, Artur Świercz prowadził instruktor Mateusz Dybowski. Wszystkie osoby zaproszono do 3 edycji nauki pływania.

W tym samym czasie na terenie pływalni prowadzone były przez instruktora Daniela Gąsiorowskiego nowe grupy pływackie. Odbywały się również zajęcia z aqua aerobicu prowadzone przez instruktor Dorotę Kapelińską. Obecnie w szkole pływania „Delfinek”, w tym w sekcjach sportowych uczy się pływać 112 osób w różnym wieku, począwszy od 5 latków a skończywszy na osobach dorosłych. Wszystkich chętnych zapraszamy do udziału w zajęciach.

Kontakt: Roman Waszak tel. 601 081 230

 • autor: Roman Waszak

» Kolejni wyszkoleni pływacy

W dniu 03.03.2012 roku na Naszej Pływalni kolejne dzieci ukończyły 20 godzinny kursu nauki pływania w szkole pływania „Delfinek”. Na zakończenie wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy. Dzieci uczestniczące w kursie:

 1. Zuzia Zawadzka
 2. Karolina Bentkowska
 3. Marcelina Granczewska
 4. Weronika Bajerska
 5. Jan Wesołowski
 6. Jan Tomczak

Instruktor: Dorota Kapelińska

» DRUGA EDYCJA ZAWODÓW W NURKOWANIU Z WYŁAWIANIEM PRZEDMIOTÓW NA KRYTEJ PŁYWALNI!

DRUGA EDYCJA NURKOWANIA Z WYŁAWIANIEM PRZEDMIOTÓW DLA DZIECI W GRUPACH WIEKOWYCH DO 9, 12 I 15 LAT.

Zawody odbyły się w dniu 18 lutego 2012  na krytej pływalni w Radziejowie.

Najlepsi zawodnicy w poszczególnych grupach wiekowych:

· Do 9 lat, uczestniczyło 22 zawodników;

1. Adam Stróżyk

2. Katarzyna Milczewska

3. Mikołaj Kurtys

· Do 12 lat, uczestniczyło 17 zawodników;

1.  Filip Płacheciński

2. Michał Sas Wisłocki

3. Piotr Witczak

· Do 15 lat, uczestniczyło 5 zawodników;

1. Marika Graczyk

2. Konrad Spliter

3. Sebastian Bartczak

Wszyscy zawodnicy, (a było ich 44) otrzymali kolorowe dyplomy oraz nagrody ufundowane przez starostę radziejowskiego. Nagrody i dyplomy wręczył kierownik pływalni Henryk Gapiński w asyście ratowników.

Maluchom kibicowali rodzice zgromadzeni na trybunie pływalni.

Słowa uznania należą się ratownikom wodnym, którzy nie szczędzą czasu wolnego i angażują się w przygotowanie i sędziowanie  zawodów. Podziękowania należą się pani Dorocie Kapelińskiej, Danielowi Gąsiorowskiemu, Mateuszowi Dybowskiemu, Jackowi Płachecińskiemu, młodszej ratownik Joannie Szeląg i ratownikowi Mariuszowi Bogaczowi. Nad całością organizacji czuwa zawsze kierownik ratowników Roman Waszak.

Atrakcją dla zwycięzców była możliwość nurkowania w profesjonalnym sprzęcie udostępnionym przez Sławomira  Mularskiego z Włocławka, który chętnie uczestniczy w imprezach organizowanych na naszej pływalni.

Organizatorzy cieszą się, że coraz więcej zawodników uczestniczy w imprezach organizowanych na krytej pływalni. Poprzez takie comiesięczne działania przybywa dzieci, które oswajają się z wodą i nabywają umiejętności w pływaniu. Zachęcamy do udziału w następnych imprezach na krytej pływalni.

                                                                                                               

 • autor: Roman Waszak

» I Mistrzostwa Pływackie Szkół Gimnazjalnych z Powiatu Radziejowskiego

W dniu 28.01.2012 r. na Krytej Pływalni przy Zespole Szkół Mechanicznych w Radziejowie, odbyły się I Mistrzostwa Pływackie Szkół Gimnazjalnych z Powiatu Radziejowskiego. Patronat nad mistrzostwami objął Starosta Powiatu Radziejowskiego – Marian Zieliński. Pieczę nad prawidłową organizacją zawodów objęli ratownicy pod kierownictwem pana Romana Waszaka.

 

W poszczególnych stylach pływackich zwyciężyli:

- styl klasyczny dziewcząt 25 m:

I miejsce – Justyna Nowacka (Miasto i Gmina Piotrków Kujawski)

II  miejsce – Wiktoria Czubakowska (Gmina Osięciny)

III miejsce – Patrycja Nowakowska (Miasto Radziejów)

- styl grzbietowy dziewcząt 25 m:

I miejsce – Maria Sas Wisłocka (Miasto i Gmina Piotrków Kujawski)

II miejsce – Julia Kowalska (Miasto Radziejów)

III miejsce – Lidia Kowalczyk (Powiat Radziejów)

- styl dowolny dziewcząt 25m:

I miejsce – Magda Mielcarek (Miasto Radziejów)

II miejsce – Marika Graczyk (Powiat Radziejów)

III miejsce – Sylwia Rakowska (Gmina Topólka)

- styl grzbietowy chłopców 50m:

I miejsce – Adam Mańkowski (Gmina Topólka)

II miejsce – Michał Murawski (Miasto Radziejów)

III miejsce – Adam Lichmański (Miasto i Gmina Piotrków Kujawski)

- styl dowolny chłopców 50m:

I miejsce – Dominik Polakowski (Gmina Topólka)

II miejsce – Krzysztof Kłonowski (Miasto Radziejów)

III miejsce – Jakub Szmagalski (Gmina Radziejów)

- styl klasyczny chłopców 50m:

I miejsce – Jan Wyrębski (Gmina Osięciny)

II miejsce – Marcin Nawrocki (Miasto i Gmina Piotrków Kujawski)

III  miejsce – Adam Drzewucki (Miasto Radziejów)

- sztafeta 4x 25 m – mieszana:

I miejsce – Miasto i Gmina Piotrków Kujawski

Maria Sas Wisłocka; Cezary Kocent; Justyna Nowacka; Marcin Nawrocki

II miejsce – Miasto Radziejów

Magda Mielcarek; Piotr Kałuża; Julia Kowalska; Krzysztof Kłonowski

III miejsce – Powiat Radziejów

Lidia Kowalczyk; Igor Benedykciński; Marika Graczyk; Konrad Spliter

Najlepsza drużyna w Powiecie:

I Miasto Radziejów

II Miasto i Gmina Piotrków Kujawski

III Gmina Topólka

IV  Powiat Radziejów

V Gmina Osięciny

VI Gmina Dobre

VII Gmina Radziejów
 

Najlepsi zawodnicy dostali koszulki i dyplomy. Nagrody i medale ufundowali i wręczali:

- Starosta - Marian Zieliński

- Kierownik Pływalni - Henryk Gapiński

Szczególne podziękowania organizatorzy kierują do opiekunów reprezentacji, a także dla władz powiatu i gmin, których wsparcie finansowe przyczyniło się do organizacji I Mistrzostw Pływackich Szkół Gimnazjalnych.

 

                                                                                                      Kierownik Pływalni

                                                                                                       Henryk Gapiński  

» „Delfinek” - kolejne dyplomy rozdane.

W dniu 17.01.2012 r. na krytej pływalni w Radziejowie, wręczono dyplomy ukończenia 20 godzinnego kursu nauki pływania w szkole pływania „Delfinek”. Niżej wymienionym dzieciom:

1. Bukowski Kacper

2.  Stróżyk Aleksandra

3. Czyżewska Emilia

4. Wiktor Adrian

5. Stróżyk Adam

6. Stróżyk Julia

Opiekunem grupy był instruktor Jacek Płacheciński.

Dzieci zaproszono do drugiej edycji nauki pływania. Rodzice wyrazili dalszy akces udziału swoich dzieci w kolejnych zajęciach, z tym samym instruktorem. Omówiono efekty dotychczasowych zajęć oraz program drugiej edycji.

» Kolejne grupy ukończyły kurs pływania

 • -
 • -
 • -
 • -
 • -
 • -
 • -
 • -
 • -
 • -
 • -
 • -
 • -
 • -
 • -
 • autor: Zbigniew Zasada

» Informacja

W dniu 21.12.2011 r. na krytej pływalni przy ZSM w Radziejowie zostały uroczyście wręczone dyplomy ukończenia nauki w szkole pływania Delfinek, kurs 20 godzinny. Nauki pływania w tych grupach uczyli instruktorzy pływania Daniel Gąsiorowski oraz Mateusz Dybowski. W czasie tej uroczystości omówiono postępy dzieci w pływaniu oraz program drugiej edycji zajęć pływania. Zaproszono wszystkie dzieci do wzięcia udziału w tym programie, w tym samym składzie, pod okiem tych samych instruktorów. Uroczystość odbyła się w miłej atmosferze. Rodzice i ich dzieci biorące udział w spotkaniu wyrazili wdzięczność instruktorom za ich duże zaangażowanie i wiedzę fachową.

Druga edycja szkoły pływania Delfinek przy ZSM w Radziejowie rozpocznie się w styczniu 2012 r., o czym zostaną powiadomione wszystkie osoby zainteresowane. W tym samym miesiącu również rozpocznie się pierwsza edycja nauki pływania dzieci w wieku 6-10 lat. Grupa ta liczyć będzie osiem osób, której instruktorem będzie Jacek Płacheciński. Wszystkich chętnych zapraszamy do udziału w nauce pływania.

Bliższe informacje pod numerem tel.: 601 081 230

 

 

                                             Kierownik pływalni

                                            Henryk Gapiński

 • -

» „Pierwszy oddech pod wodą”

Włocławskie Centrum Nurkowe Mr Jacques zorganizowało 18.12.b.r. na Krytej Pływalni akcję „Pierwszy oddech pod wodą”. Pod opieką instruktorów można było zanurkować w kompletnym sprzęcie płetwonurka.

Po wypełnieniu dokumentacji, zdaniu testu z umiejętności pływania na dystansie 200m oraz wysłuchaniu dokładnego instruktażu na temat przebiegu nurkowania można było założyć sprzęt i wypróbować swoje umiejętności. Z tej promocji skorzystało około 40 osób.

 

» Turniej Mikołajkowy na pływalni

We wtorek 6 grudnia 2011 r. na krytej pływalni w Radziejowie odbył się Turniej Mikołajkowy. W zawodach wzięło udział 36 uczniów ze Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego w Radziejowie. Turniej przebiegał w trzech konkurencjach:

1. Przenoszenie przedmiotów w  wodzie na czas.
2. Wyławianie przedmiotów z wody.
3. Rzut piłką do kosza w wodzie.

Wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Radziejowie, które wręczył Starosta Radziejowski - Marian Zieliński, Dyrektor Zespołu Szkół i Placówek im. Władysława Łokietka w Radziejowie - Grzegorz Sobczak oraz Henryk Gapiński - Kierownik Pływalni. Wszystkie konkurencje przebiegały pod okiem wyspecjalizowanej kadry ratowniczej pod kierownictwem Romana Waszaka.

» Pierwszy oddech pod wodą

Kryta pływalnia przy Zespole Szkół Mechanicznych w Radziejowie organizuje:

 

 Pierwszy oddech pod wodą

 

Przyjdź i przepłyń się w specjalistycznym sprzęcie do nurkowania 18.12.2011 r. od godz.1600

 

Cała próba za darmo !!! Jedyny koszt to bilet wstępu na basen – 5 zł !!!!

Osoby do 18 roku życia wyłącznie pod opieką osoby pełnoletniej.

Minimalny wiek uczestnika ukończone 10 lat.

Myślałeś, że już nic ciekawego nie spotka Cię w życiu? 

Nie zastanawiaj się więcej !!! 

Rozpocznij nową przygodę, która da Ci zadowolenie na resztę życia.

 

» Świąteczna Oferta Pływalni

 • -

» W Andrzejki na basenie...

 • -

» Promocja urodzinowa!!!

 • -

» Fotoreportaż z I-szych Mistrzostw Powiatu w pływaniu dla uczniów Szkół Podstawowych

» Godziny otwarcia krytej pływalni przy Zespole Szkół Mechanicznych

 

Dyrektor Zespołu Szkół Mechanicznych im. Józefa Piłsudskiego w Radziejowie informuje, że godziny otwarcia krytej pływalni przy ZSM są następujące:

 • Pływalnia jest czynna w godzinach od 700 do 2200 – ostatni klienci wchodzą o godzinie 2030.
 • W okresie od dnia 10 listopada do 31 marca pływalnia będzie czynna od godziny 800 do 2200 – ostatni klienci wchodzą o godzinie 2030.
 • W dniach 1 listopada i 25 grudnia każdego roku pływalnia będzie nieczynna.
 • Ogranicza się godziny otwarcia pływalni w następujących dniach:

11 listopada pływalnia czynna od 1000 do 1800;

24 grudnia pływalnia czynna do 800 do 1300;

26 grudnia pływalnia czynna od 1000 do 1800;

31 grudnia pływalnia czynna do 800 do 1400; 

1 stycznia pływalnia czynna do 1200 do 2000.

 

» Regulamin Zawodów Pływackich

REGULAMIN ZAWODÓW PŁYWACKICH

 

MISTRZOSTWA

SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

POWIATU RADZIEJOWSKIEGO

Radziejów, 20 listopada 2011 r.

 

I.                   Organizatorzy zawodów:

 • Starostwo Powiatowe w Radziejowie
 • Kryta Pływalnia przy Zespole Szkół Mechanicznych w Radziejowie

II.                Termin i miejsce zawodów:

Zawody odbędą się w dniu 20.11.2011 roku na krytej pływalni przy Zespole szkół Mechanicznych w Radziejowie ul. Kościuszki 58,

Tel. 516 928 735

III.             Cel zawodów:

Popularyzacja sportu pływackiego wśród dzieci jako dyscypliny wpływającej na wszechstronny rozwój zdolności ruchowych.

IV.             Dane techniczne pływalni:

 1. Długość: 25 m
 2. Szerokość: 12,5 m
 3. Ilość torów: 6
 4. Temperatura wody: ………0C

V.                Uczestnictwo:

Zawody rozgrywane będą w kategorii wśród dzieci szkół podstawowych. Każdy uczestnik zawodów ma prawo startu w dwóch konkurencjach: konkurencja indywidualna (1 styl) oraz w konkurencji drużynowej (sztafeta) na dystansie 25 metrów. Nagrody zostaną przyznane za każdy dystans osobno. W wyścigach sztafetowych udział bierze zespół składający się z 4 zawodników reprezentujących barwy jednej reprezentacji gminnej.

VI.             Nagrody:

1.      Medale za miejsca I-III w każdej konkurencji indywidualnej.

2.      Medale za miejsca I-III w sztafecie drużynowej.

3.      Puchar dla najlepszego zawodnika wybranego przez kolegium sędziów.

4.      Puchar dla najlepszej reprezentacji gminnej (suma punktów zdobytych w każdej konkurencji).

5.      Nagrody rzeczowe dla wszystkich uczestników zawodów.

6.      Organizator zastrzega sobie prawo wręczenia dodatkowych nagród.

VII.          System punktowania:

Punkty przyznawane są w rywalizacji Szkolnej.

W konkurencjach indywidualnych oraz drużynowych:

1 – 7 pkt

2 – 5 pkt

3 – 4 pkt

4 – 3 pkt

5 – 2 pkt

6 – 1 pkt

VIII.       Zgłoszenia do zawodów:

Zgłoszenie do zawodów należy przesłać w nieprzekraczalnym terminie do 15.11.2011r telefonicznie pod numer telefonu: 516 928 735

IX.             Program zawodów:

Odprawa techniczna odbędzie się 20.11.2011 r. w godzinach od 900 do 930 (podczas rozgrzewki zawodników).

Uroczyste otwarcie zawodów 20.11.2011 r. godzina 1000

 

ORGANIZACJA STARTÓW – 20.11.2011 godz. 1000

1.      ROZGRZEWKA

2.      OFICJALNE OTWARCIE ZAWODÓW – Starosta Powiatu radziejowskiego

3.      25 m st. dowolnym dziewcząt

4.      25 m st. grzbietowym dziewcząt

5.      25 m st. klasycznym dziewcząt

6.      dekoracja

7.      25 m st. dowolnym chłopców

8.      25 m st. grzbietowym chłopców

9.      25 m st. klasycznym chłopców

10.  dekoracja

11.  wyścig sztafetowy

12.  4 x 25 m

·         2 x 25 m chłopcy – styl dowolny

·         1 x 25 m dziewczęta – styl grzbietowy

·         1 x 25 m dziewczęta – styl klasyczny

13.  dekoracja

14.  Podliczenie punktacji za poszczególne konkurencje reprezentacji gmin.

15.  Wręczenie pucharu dla najlepszej reprezentacji gminnej szkół podstawowych.

16.  Wręczenie pucharu dla najlepszego zawodnika.

17.  Oficjalne zakończenie zawodów.

X.                Zasady finansowania:

·         Koszty zawodów pokrywają organizatorzy.

·         Koszty (dojazd itp.) pokrywają uczestnicy biorący udział w zawodach

·         Opłata startowa w zawodach: bezpłatna.

·         Organizator zastrzega sobie prawo wniesienia opłaty startowej kolejnych edycjach.

XI.             Informacje dodatkowe:

·         Za wypadki, zguby, zniszczenia i kradzieże Komitet Organizacyjny nie odpowiada.

XII.          Postanowienia końcowe:

·         W sprawach ujętych w niniejszym regulaminie decyduje Sędzia Główny, którym jest Roman Waszak.

·         Zabezpieczenie ratownicze oraz medyczne – organizator zawodów.

 

Kierownik pływalni

Henryk Gapiński

 

» Ruszyły pierwsze zajęcia w szkółce pływania "DELFINEK"

Ruszył pierwszy 20 godzinny cykl nauki pływania w szkółce „DELFINEK” zorganizowanej  przez basen w Radziejowie. Spotkanie organizacyjne z rodzicami oraz dziećmi odbyło się w sobotę 22 października 2011r. na którym dzieci zostały zakwalifikowane według umiejętności do odpowiedniej grupy szkoleniowej.  Pierwsze zajęcia odbyły się już w niedzielę 23 października 2011r. w dwóch grupach. Grupa początkująca, do której należą dzieci w przedziale wiekowym od 4 do 9lat, będzie realizowała tematykę obejmującą ćwiczenia oswajające z wodą, ćwiczenia wypornościowe oraz gry i zabawy przygotowujące do podstawowej nauki pływania, dwa razy w tygodniu po 45 minut. Grupa ta prowadzona jest przez instruktora pływania pana Daniela Gąsiorowskiego. Druga grupa dzieci realizuje zadania podstawowej nauki pływania. Obejmują one ćwiczenia oddechowe, poślizg oraz podstawowe ruchy rąk i nóg do kraula na grzbiecie i kraula na piersiach. Do grupy tej należą dzieci w przedziale wiekowym od 9 do 15 lat, realizujące zajęcia w wymiarze 1,5h dwa razy w tygodniu. Zajęcia prowadzone są przez instruktora pływania panią Marzenę Kiermasz.

Na zakończenie wszyscy uczestnicy otrzymają zaświadczenia ukończenia kursu nauki pływania.

            Jest to pierwsza edycja cyklu nauki pływania. Po jej zakończeniu uczestnicy będą mieli możliwość kontynuacji nauki i doskonalenia zdobytych umiejętności w kolejnym 20h cyklu. Wszystkich chętnych zapraszamy do zapoznania się z ofertą szkoleniową basenu przy Zespole Szkół Mechanicznych w Radziejowie.

 

tekst: Marzena Kiermasz

 

» Kurs ratowniczy na stopień MŁODSZEGO RATOWNIKA WOPR

W dniach od 21 do 24 października br. na krytej pływalni przy Zespole Szkół Mechanicznych w Radziejowie odbył się stacjonarny kurs na Młodszego Ratownika, prowadzony przez instruktora WOPR Sławomira Mularskiego oraz asystenta instruktora pływania Daniela Gąsiorowskiego.

Celem kursu było przygotowanie młodszego ratownika do pracy na kąpieliskach, pływalniach krytych i odkrytych oraz w czasie imprez na wodach i nad wodami, pod nadzorem ratownika starszego stopniem.

 

tekst: Daniel Gąsiorowski

» Zawody Pływackie Szkół Podstawowych Powiatu Radziejowskiego o Puchar Starosty

 

Kryta Pływalnia przy Zespole Szkół Mechanicznych im. Józefa Piłsudskiego w Radziejowie przy ul. Kościuszki 58 informuje, że w dniu 20.11.2011 r. o godzinie 1000 rozpoczną się zawody w następujących konkurencjach:

- 25 lub 50 m kraulem (chłopcy);                  - 25 lub 50 m kraulem (dziewczęta);

- 25 lub 50 m klasycznym (chłopcy);            - 25 lub 50 m klasycznym (dziewczęta);

- 25 lub 50 m grzbietowym (chłopcy);          - 25 lub 50 m grzbietowym (dziewczęta);

 

- 4 x 25 m styl zmienny – mieszany :   dziewczęta styl klasyczny i grzbietowy,

                                                         chłopcy styl motylkowy i kraul;

 

Prosimy o wytypowanie reprezentantów do poszczególnych konkurencji.

 

Regulamin zawodów do wglądu na pływalni.

 

Zapisy pod numerem: 601 081 230

 

Kierownik Pływalni

Henryk Gapiński

» Zapraszamy na naukę pływania!

 

Najważniejszym celem naszej szkoły jest nauka i doskonalenie pływania dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Wszystkie zajęcia prowadzone są przez kadrę instruktorską , ratowników WOPR na krytej pływalni przy Zespole Szkół MechanicznychRadziejowie.

 

Nauka pływania odbywa się na różnych poziomach zaawansowania:

 • podstawowym ( adaptacja do środowiska wodnego i nauka pływania od podstaw)
 • średnim ( doskonalenie pływania wszystkimi stylami )
 • wysokim ( pływanie sportowe )

 

Bardzo dużą wagę przywiązujemy do poziomu podstawowego, dzięki któremu młody pływak nabierze zaufania do środowiska wodnego, a także do prowadzącego zajęcia. Pomoże to w nauce i opanowaniu stylów pływackich.

 

Zapraszamy na zajęcia:

 • nauki i doskonalenia pływania dzieci i młodzieży,
 • nauki i doskonalenia pływania dorosłych,
 • pływanie sportowe (trening pływacki),
 • przygotowanie do egzaminów na uczelnie sportowe,
 • egzaminy na kartę pływacką.

 

Kurs nauki pływania trwa 20 godzin, po 45 minut. Koszt uczestnictwa to tylko 180zł !!

 

Pobyt w wodzie odpręża, relaksuje, koi nerwy, pozwala spalić zbędne kalorie i modelować sylwetkę. Korzystnie wpływa na nasze zdrowie, pobudzając krążenie i wzmacniając mięśnie bez obciążenia układu kostnego.

 

Zapraszamy osoby, które zawsze chciały, ale nie miały czasu lub odwagi, aby rozpocząć naukę pływania.

 

Kontakt pod numerem: 601 081 230

 

Kierownik Pływalni

Henryk Gapiński

Gminy powiatu

Gmina Bytoń
Gmina Dobre
Gmina Osięciny
Gmina Radziejów
Gmina Topólka
Gmina Piotrków Kujawski
Miasto Radziejów
Województwo Kujawsko-Pomorskie

Stopka